موزیک عروسی

موزیک عروسی

موزیک عروسی
موزیک از یک ارگ و خواننده (یک نفره یا دو نفره) پیدا می شود تا ارکستر های بیش از ده نفر.
یکی از گزینه هایی که این روزها خیلی طرفدار پیدا کرده آوردن دی-جی به مراسم است که در صورتی که دی-جی خوش سلیقه و علاقمند پیدا کنید خیلی از موزیک زنده بهتر است.
برای گزینه موزیک زنده هم که ارکستر کامل هم وجود دارد که پایه تولید صدا در این حالت کبیرد نیست و با سازهای پاپ موزیک تولید می شود و خیلی کیفیت دارد و قیمت بالایی هم دارد.
قطعا خیلی از صاحبان مجلس، تفاوت آهنگ جمع کردن شادباش، ورود داماد به مجموعه،آهنگ رقص عروس و داماد، بریدن کیک و ... را نمی دانند و این وظیفه خواننده است که آهنگ های مناسب را انتخاب کند و بخواند اما متاسفانه برخی اوقات مشاهده می شود که خواننده های غیر حرفه ای، در مجالس نامزدی، آهنگ های مناسب عروسی را می خوانند و در اواخر مجلس با اینکه به او اطلاع داده می شود که مراسم جهت نامزدی برپا شده، او باز هم متوجه نمی شود و کار خود را می کند.
بهترین گزینه انتخاب یک ارکسر خوب و همچنین یک دی جی خوب که با هم هماهنگ باشند و با استفاده از افکت نور بهترین جو را برای یک مراسم عروسی ایجاد می کنند
انتخاب با شماست و شما با توجه به بودجه می توانید به یکی از گزینه ها برسید.
برای یافتن گروه ها اولین منبع مغازه های لوازم موسیقی می باشند. اگر عروسی فامیل رفته اید و گروه خوبی دیده اید با توجه اینکه گروه ها در آخر مراسم ها کارت پخش می کنند می توانید آنها پیدا کنید. نیازمندی های همشهری هم منبعی است که من خوبی و بدی اش را نمی دانم. روی اینترنت هم دیده ام آگهی زده اند.